No Hole by Hole Scores were Reported.
Player | Team | Rounds | Total | To Par |
---|---|---|---|---|
1 | ||||
Sam Bennett | Madisonville High | 72 | 72 | E |
Glen Davis | Tomball Memorial High | 82 | 82 | +10 |
Logan Barnard | Montgomery Purple | 82 | 82 | +10 |
Carter Waites | Tomball High | 84 | 84 | +12 |
Ben Phillips | Madisonville High | 85 | 85 | +13 |
Blake Bergeron | Montgomery Purple | 85 | 85 | +13 |
Bryce Bennett | Madisonville High | 87 | 87 | +15 |
Matt Willis | C E King High | 88 | 88 | +16 |
Jordan Prescott | Madisonville High | 88 | 88 | +16 |
Carter Krowski | Tomball Memorial High | 89 | 89 | +17 |
James Gardner | Montgomery Purple | 90 | 90 | +18 |
Brylen Mills | Madisonville High | 91 | 91 | +19 |
*Jackson Wolford | Montgomery High - C Team | 92 | 92 | +20 |
Tyler Holt | Second Baptist High | 93 | 93 | +21 |
Brady Kim | Second Baptist High | 93 | 93 | +21 |
Tyler Rich | Tomball Memorial High | 94 | 94 | +22 |
Richard Callaway | Second Baptist High | 94 | 94 | +22 |
Chris Hannon | Second Baptist High | 96 | 96 | +24 |
Kyle Ross | Magnolia West High | 97 | 97 | +25 |
Preston Jones | Klein Oak High | 97 | 97 | +25 |
Calan Johnson | Montgomery Purple | 97 | 97 | +25 |
Sam Rosborough | Klein Oak High | 97 | 97 | +25 |
Tyler Husband | Coldspring-Oakhurst | 98 | 98 | +26 |
Dylan Clark | Mont Gold - B Team | 98 | 98 | +26 |
Chris Berry | Tomball Memorial High | 99 | 99 | +27 |
*Noah Rubel | Buffalo High | 99 | 99 | +27 |
Brandon Traw | Tomball Memorial High | 99 | 99 | +27 |
Wyatt Hughes | Montgomery Purple | 101 | 101 | +29 |
Ryan Mathis | Mont Gold - B Team | 101 | 101 | +29 |
Ricardo Cavazos | Kingwood Park High | 102 | 102 | +30 |
Nick Lococo | Mont Gold - B Team | 102 | 102 | +30 |
Josh Denison | Magnolia West High | 104 | 104 | +32 |
*Kyle Christian | Tomball High | 104 | 104 | +32 |
Ethan Roberts | Klein Oak High | 104 | 104 | +32 |
Austin Williams | Mont Gold - B Team | 105 | 105 | +33 |
Aubrey Heflin | Coldspring-Oakhurst | 108 | 108 | +36 |
Jared Calhoun | Tomball High | 108 | 108 | +36 |
Paxton Hulsey | Klein Oak High | 108 | 108 | +36 |
Ryan Davis | Mont Gold - B Team | 109 | 109 | +37 |
Preston Boyd | Tomball High | 109 | 109 | +37 |
Connor Grimme | Klein Collins High | 109 | 109 | +37 |
Travis Watts | Magnolia West High | 110 | 110 | +38 |
Jaxon Leonard | Magnolia West High | 114 | 114 | +42 |
Joey Ramirez | Kingwood Park High | 114 | 114 | +42 |
Josh Bounds | New Caney High | 114 | 114 | +42 |
Fred Braun | Magnolia West High | 115 | 115 | +43 |
Wesley Pennix | Tomball High | 115 | 115 | +43 |
Nico Amequal | Klein Collins High | 116 | 116 | +44 |
*Klayton Smith | Conroe High | 116 | 116 | +44 |
Kaegon Young | Oak Ridge High | 116 | 116 | +44 |
*Jaxon Fitzpatrick | Montgomery High - C Team | 116 | 116 | +44 |
A Bhakta | La Porte High | 116 | 116 | +44 |
Logan Hicks | New Caney High | 116 | 116 | +44 |
Collin Wall | Willis Men's Golf | 117 | 117 | +45 |
*Josiah Gaetani | Montgomery High - C Team | 117 | 117 | +45 |
C Ferguson | La Porte High | 117 | 117 | +45 |
Tagen Coullette | Coldspring-Oakhurst | 118 | 118 | +46 |
*Johnny Nutt | CACHE - B Team | 118 | 118 | +46 |
Brett Mennen | Kingwood Park High | 118 | 118 | +46 |
Robby Copeland | Coldspring-Oakhurst | 118 | 118 | +46 |
*Ethan Weems | Conroe High | 119 | 119 | +47 |
Tucker Maxey | Kingwood Park High | 119 | 119 | +47 |
T Coppedge | La Porte High | 120 | 120 | +48 |
Matthew Dean | Kingwood Park High | 120 | 120 | +48 |
*Randy Ross | Magnolia West High | 121 | 121 | +49 |
Mark Backowski | Oak Ridge High | 121 | 121 | +49 |
N Murphy | La Porte High | 121 | 121 | +49 |
*Caden Macha | Conroe High | 122 | 122 | +50 |
*William Johnson | Porter HS | Boys | 122 | 122 | +50 |
Coby Caldwell | Oak Ridge High | 124 | 124 | +52 |
Thane Bodak | Willis Men's Golf | 124 | 124 | +52 |
Gabe Goulis | Oak Ridge High | 125 | 125 | +53 |
Caleb Davidson | Willis Men's Golf | 125 | 125 | +53 |
Cross Marqueda | C E King High | 125 | 125 | +53 |
Jackson Parks | Oak Ridge High | 125 | 125 | +53 |
Zach Dwyer | Klein Collins High | 126 | 126 | +54 |
*Braydon Keo | Willis Men's Golf | 126 | 126 | +54 |
Riley Wammack | Klein Collins High | 128 | 128 | +56 |
Sydney Madueke | Spring High | 129 | 129 | +57 |
William Applegate | New Caney High | 129 | 129 | +57 |
*Logan Stilley | Tomball High | 129 | 129 | +57 |
*Logan Higginbotham | Porter HS | Boys | 129 | 129 | +57 |
Josh Odom | Willis Men's Golf | 130 | 130 | +58 |
*Jakob Mottu | Porter HS | Boys | 132 | 132 | +60 |
Dylan Wright | New Caney High | 133 | 133 | +61 |
James Lyren | Willis Men's Golf | 133 | 133 | +61 |
Mark Guerrero | C E King High | 135 | 135 | +63 |
Joseph Marza | C E King High | 136 | 136 | +64 |
Luke Caddenhead | Tomball High | 136 | 136 | +64 |
Xavier Jenkins | Spring High | 139 | 139 | +67 |
Edgar Dilchis | Spring High | 141 | 141 | +69 |
Ian Corona | Spring High | 141 | 141 | +69 |